JURGEN FROMME Dpa Picture-alliance Via Afp
NEVJEROJATNA SCENA

Šok na finalu rukometne Lige prvaka: došlo je do prekida, navijaču se ukazivala pomoć

Stanka je trajala nešto manje od 20 minuta u trenutku kad je Kielce imao dva gola prednosti
Piše: Ivan AlaupovićObjavljeno: 18. lipanj 2023. 19:44

Za vrijeme finalnog susreta Lige prvaka u Kölnu gdje je Magdeburg pobjedom protiv Kielcea (30:29) stigao do naslova, dogodila se neugodna scena. Nakon 16 minuta u drugom poluvremenu, u trenutku kad je Kielce imao dva gola prednosti (22:20) došlo je do prekida utakmice koji je trajao nešto manje od 20 minuta. Kako je spiker na utakmici rekao, nekome na tribinama Lanxess Arene pozlilo je, ali je hitna služba svojom intervencijom izbavila navijača sa tribina. U poljskom sastavu igrao je i naš reprezentativac Igor Karačić koji je već s Vardarom dva puta osvajao ovu titulu. Ovoga puta nije uspio.

28. travanj 2024 19:35