Ivana Kapitanović

ALEX NICODIM Nurphoto Via Afp
Rukometna Liga prvaka

Pobjeda Rapida u Bukureštu, osam obrana hrvatske reprezentativne vratarke Ivane Kapitanović

U drugom nedjeljnom susretu iz skupine B u kojoj igra i Lokomotiva, Esbjerg je pobijedio Kastamonu
Piše: HinaObjavljeno: 23. listopad 2022. 21:20

U susretu šestog kola B skupine rukometne Lige prvakinja Rapid je u Bukureštu pobijedio Storhamar sa 27-25 uz osam obrana hrvatske rukometašice Ivane Kapitanović.

Gošće su u prvom poluvremenu imale tri razlike, no Rapid je u nastavku susreta okrenuo rezultat izborivši četvrtu pobjedu uz dva remija.

Rapid su do pobjede predvodile Jennifer Maria Gutierrez sa šest golova, te Diana Badea sa četiri pogotka. Hrvatska vratarka u rumunjskim redovima Ivana Kapitanović imala je osam obrana.

U suparničkim redovima najefikasnije su bile Maja Jakobsen i Tina Abdula sa po šest golova.

U drugom nedjeljnom susretu iz skupine B u kojoj igra i Lokomotiva, Esbjerg je na gostovanju pobijedio Kastamonu sa 43-27.

Kod Esbjerga su najefikasnije bile Irem Turkoglu i Vilde Ingstad sa po sedam golova. Tursku ekipu su predvodile Serpil Iskenderoglu i Ceren Demircele sa po pet golova. Hrvatska reprezentativka Katarina Ježić zabila je jedan gol.

Na ljestvici skupine B vode Gyor i Rapid sa po 10 bodova, dok je na začelju Lokomotiva sa šest poraza.