Navigation toggle
 ANTE CIZMIC Cropix
TEŽAK UDARAC

Drakonske kazne za reprezentativce zbog napada na suce: Za jednog je karijera već završena?

36-godišnji kapetan momčadi Husain Al-Sayyad kažnjen je zabranom igranja od 12 mjeseci
Piše: JL.Objavljeno: 17. veljača 2024. 13:08

Rukometna reprezentacija Bahreina doživjela je težak udarac nakon izrečenih drastičnih kazni zbog incidenta koji su prouzrokovali na ovogodišnjem Azijskom prvenstvu koje se održalo upravo u Bahreinu. Naime, domaći su rukometaši nakon poraza od Japana u polufinalu fizički napali suce, a sada je stigla i propisna kazna.

36-godišnji kapetan momčadi Husain Al-Sayyad kažnjen je zabranom igranja od 12 mjeseci te bi ova kazna za njega lako moguće mogla značiti i kraj karijere. Jedan od najboljih bahreinskih igrača Ali Merza suspendiran je na devet mjeseci, Mohammed Habib i Mohammed Merza dobili su zabranu od tri mjeseca, dok Mohammed A. Husain neće smjeti biti na rukometnim parketima dva mjeseca. Također, Bahrein u iduće dvije godine ne smije ugostiti nijedno rukometno događanje.

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
20. srpanj 2025 12:21