Josipa Bebek

DUGO SELO ‘55
EUROPKUP RUKOMETAŠICA

Dugo Selo gubilo osam razlike na poluvremenu u Turskoj, pa ipak upisalo minimalan poraz uoči uzvrata

Uzvrat je u Dugom Selu iduću subotu u 18.00 sati.
Piše: Dražen PinevićObjavljeno: 23. rujan 2023. 17:54

GORELE 28 (17)

DUGO SELO 27 (9)

GORELE - Subat sport dvorana. Gledatelja 600. Suci: Sirbu i Serdioc (Moldavija)

GORELE: Abidoglu, Gunay; Zivali, Can 1, Aysenur 4, Ozdemir 2, Civelek, Tunc 3, Ergin, Yapici 2, Sen, Beytekin 7, Usta, Ecem 4, Zeynepnur 4, Ay 1. Trener: Mehmet Karadeniz

DUGO SELO: Mamić, M. Plašić; Čalušić 4, Lukšić 4, Bešen, Golub 1, Katanec, Žerdin, Bebek 7, Pilić 7, Svetec 1, Štritof 1, Marinić, Grgošević 1, Štritof, Dičak 1. Trener Nenad Plašić

Rukometašice Dugog Sela poražene su u Turskoj u prvoj utakmici 1. kola Eurokupa od Gorelea 1 razlike i imaju realne izgled s domaćom pobjedom proći u dalje natjecanje. Dugoselke su se dobro izvukle nakon što su u poluvremenu gubile čak 17:9 od domaćeg sastava očito impresionirane izlaskom na europsku scenu.

Nastavak su naše rukometašice dobile sa čak 7 golova razlike, što govori da je prvi dio ipak bio najviše stvar impresioniranosti na koju su najbolje reagirale Josipa Bebek i Jelena Pilić koje su uz domaći kružnu napadačicu Sukran Beytekin bile najbolje igračice utakmice. Uzvrat je u Dugom Selu iduću subotu u 18.00 sati.

U istom natjecanju predstavljaju nas i rukometašice Bjelovara koje će oba susreta igrati sljedeći vikend protiv Dudelangea u Luksemburgu.

04. svibanj 2024 18:48