Domagoj Duvnjak

MARIUS BECKER Dpa Picture-alliance Via Afp
OČAJNA FORMA

Navijači se okomili na Duvnjaka i društvo. Dobili salve zvižduka, kritizirala ih i legenda

Kiel je u Bundesligi na domaćem terenu izgubio od Melsungena s četiri gola razlike
Piše: SNObjavljeno: 27. rujan 2024. 06:48

Njemački rukometni prvak Kiel poražen je na domaćem terenu od Melsungena rezultatom 21:25 u četvrtom kolu Bundeslige. Na poluvremenu, u trenutku kada je na semaforu pisalo 15:8 za gostujući sastav, domaći navijači izgubili su živce i počastili svoje zvijezde zvižducima.

Među prisutnima je bio i Domagoj Duvnjak, koji je bio među boljim igračima Kiela i postigao četiri gola. Njegova je momčad, međutim, imala premalo raspoloženih igrača. Bivši europski i svjetski prvak Pascal Hens na poluvremenu je za Dyn izjavio:

- Kiel izgleda potpuno neprepoznatljivo.

Sastav Kiela, koji se mučio s dosta ozljeda, u uvodnih 30 minuta nije bio uvjerljiv. Od osam postignutih golova na poluvremenu dva su bila iz sedmeraca i dva iz brzih kontranapada. Iz igre se malo toga postiglo.

U nastavku se Kiel probudio, te je devet minuta prije kraja utakmice imao samo dva gola zaostatka (19:21). Ipak, Melsungen je obranio vodstvo i u konačnici osigurao pobjedu.

Za sastav Melsungena hrvatski reprezentativac David Mandić postigao je dva pogotka.

27. rujan 2024 06:48