UPITNO POLUFINALE

Triler u hrvatskoj skupini: Francuska će strepiti do samog kraja, evo kakav rasplet čeka rukometnu velesilu

Francuski rukometaši ostali su u igri za polufinale, ali tek sada ih čeka najveći izazov
Piše: SNObjavljeno: 24. siječanj 2022. 22:14

Crnogorci su se odlično držali sve do 25. minute (11-11), kada su se Francuzi do poluvremena odvojili na četiri gola razlike, a u drugom dijelu narasla je i i do deset razlike.

Mem je sa sedam golova bio prvi strijelac kod Francuza, kojima je u 18. minuti crveni karton dobio vratar Gerard zbog grubog nasrtaja, dok je kod Crne Gore sedam golova zabio Miloša Vujović. Kapetan Crnogoraca Vasko Ševaljević dobio je u 13. minuti crveni karton zbog udaranja Nikole Karabatića u lice.

ATTILA KISBENEDEK Afp

Situacija je sada sljedeća, Francuska uoči posljednjeg kola ima dva boda više od Islanda, ali u slučaju da izgubi od Danske, koja i dalje nije osigurala prvo mjesto u skupini i povoljniji ždrijeb u polufinalu, a Island pobijedi Crnu Goru, Karabatić i društvo će ispasti. Remi im, pak, donosi siguran prolaz.

Naime, u krugu s Islandom imat će negativan omjer sa skandinavskom ekipom koja ju je dobila s čak sedam razlike.