CROPIX
EURO U HRVATSKOJ

SRBIJA BILA NA KORAK OD IZNENAĐENJA, NO NORVEŽANI IPAK SLAVILI Dugo je Hrvatska gajila nadu u pomoć Srbije, ali Norveška je prejaka!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. siječanj 2018. 19:46

Drugi krug Skupine 1 utakmicom od 18:15 otvorili su Srbija i Norveška, a slavili su na kraju Norvežani 32:27.

Srbija je vrlo dobro krenula u utakmicu i cijelo prvo poluvrijeme držala se u egalu, ili s minimalnim zaostatkom. Na poluvremenu je bilo 17:17 što je i Hrvatskoj davalo realnu nadu u eventualno iznenađenje i poraz Norveške.

No, u drugom poluvremenu Norvežani su se ipak odvojili te na kraju uspjeli slaviti velikom razlikom.

Podsjetimo, Srbija je bila na izlaznim vratima, no prošla je u Zagreb (bez prenesenih bodova) zahvaljujući pobjedi Švedske nad Hrvatskom. Norvežani su prenijeli dva boda iz pobjede nad Bjelorusijom.

02. svibanj 2024 18:18