IVANA NOBILO/CROPIX Cropix
SP U PLIVANJU

Osobni rekord Nikole Miljenića nije bio dovoljan za polufinale, Pavalić završila na 24. mjestu

Hrvatski plivač Nikola Miljenić zauzeo je 27. mjesto u kvalifikacijama na 50 slobodno na SP-u
Piše: HinaObjavljeno: 18. prosinac 2021. 11:27

Miljenić je u kvalifikacijama natjecanja u Abu Dhabiju koje se održava u 25-metarskim bazenima plivao 21.79 sekundi, što mu je osobni rekord, no to nije bilo dosta za polufinale, u koje se ulazilo s vremenom ispod 21 sekunde.

Jana Pavalić je u kvalifikacijama discipline 50 leptir bila 24. s vremenom od 26.47 sekundi. Za tek 14-godišnju Pavalić ovo je prvo svjetsko prvenstvo, a plivala je 13 stotinki sporije od svog osobnog rekorda.

Odmah do nje, na 23. poziciji, bila je Mostarka Jana Pudar, koja je u petak senzacionalno osvojila broncu na 200 leptir.

24. travanj 2024 03:44