CHRISTOF STACHE Afp
DRAMATIČNA BORBA

Slavlje u Svjetskome kupu! Austrijski skijaši skakači slavili tijesnu pobjedu pred Poljacima

U Kupu nacija sada je na prvom mjestu Austrija s 2576 bodova, dok Poljska ima 2274
Piše: HinaObjavljeno: 14. siječanj 2023. 19:43

Austrijski skijaši skakači pobijedili su u momčadskom natjecanju Svjetskog kupa koje se održalo u Zakopanima, u Poljskoj.

Dramatičnu su borbu za pobjedu vodili Austrijanci i Poljaci, a na kraju su Tschofenig, Hayboeck, Fettner i Kraft osvojili samo jedan bod više od domaćih aduta koje je predvodio sjajni Kubacki.

GEORG HOCHMUTH Afp

Sedam bodova manje od pobjednika Austrijanaca imali su trećeplasirani Nijemci, dok su četvrto mjesto zauzeli Slovenci.

U Kupu nacija sada je na prvom mjestu Austrija s 2576 bodova, dok Poljska ima 2274. U nedjelju će Zakopane biti domaćin pojedinačnog natjecanja Svjetskog kupa.