Danil Medvjedev

AL BELLO Getty Images Via Afp
ATP MIAMI

Danil Medvjedev sa stilom izborio četvrtfinale, protivnika u drugom setu ostavio na nuli

Treći nositelj mučio se u prvoj dionici, a onda bez problema okončao dvoboj
Piše: HINAObjavljeno: 26. ožujak 2024. 20:26

Ruski tenisač Danil Medvjedev i Čileanac Nicolas Jarry izborili su tijekom utorka međusobni četvrtfinalni meč na ATP Masters 1000 turnir kojem je domaćin Miami.

Treći nositelj Danil Medvjedev mučio se tijekom prvog seta protiv Nijemca Dominika Koepfera, ali je na kraju slavio sa 7-6(5), 6-0. Jarry je nešto teže izborio proboj među osam najboljih, a 22. nositelj svladao je sedmog nositelja, Norvežanina Caspera Ruuda, sa 7-6(3), 6-3.

U četvrtfinale se plasirao i češki tenisač Tomas Machac koji je vrlo jednostavno, sa 6-3, 6-3, pobijedio Talijana Matteu Arnaldija. U četvrtfinalu Machač čeka pobjednika meča drugog nositelja Jannika Sinnera i Australca O‘Connella.

26. ožujak 2024 20:27