HARRY HOW Getty Images Via Afp
KOMIČNA RASPRAVA

‘Idem na WC, pišat ću sporo i trebat će mi 25 minuta‘: Pogledajte bizarnu raspravu Medvedjeva sa sucem

Pobjeda ruskog tenisača pala je u drugi plan, sad svi pričaju o njegovom razgovoru sa sucem meča
Piše: SNObjavljeno: 13. ožujak 2023. 13:50

Danil Medvedjev izborio je u ponedjeljak osminu finala ATP turnira u Indian Wellsu. Ruski tenisač porazio je Bjelorusa Ilju Ivašku s 2:1 u setovima (6:2, 3:6, 6:1), a nakon njihovog meča ponajviše se priča o bizarnoj prijetnji trenutno šestog tenisača svijeta.

Naime, Medvedjev je tijekom meča otvoreno iskazivao nezadovoljstvo podlogom za koju je tvrdio da je prespora te je u jednom trenutku zbog iste ušao i u raspravu sa sucem Mohamedom Lahyanijem.

- Idem do WC-a i pišat ću sporo kao što je i ovaj teren. Trebat će mi 25 minuta. Teren je spor pa ću i ja biti spor - rekao je Rus na kraju drugog seta, na što mu je sudac uzvratio:

- Profesionalac ste i to morate prihvatiti.