Navigation toggle

Ivan Dodig

 Aa/abaca Press/profimedia
ATP TORONTO

Ivan Dodig i Austin Krajicek poraženi u drugom kolu parova, Hrvatska ima još jednog predstavnika na turniru

Marcelo Alevaro i Jean-Julien Rojer su slavili sa 6:3, 7:6(4)
Piše: HinaObjavljeno: 10. kolovoz 2023. 08:50

Hrvatski tenisač Ivan Dodig i Amerikanac Austin Krajicek poraženi su u drugom kolu parova na teniskom ATP turniru u Torontu.

Od njih su sa 6:3, 7:6(4) nakon sat i 37 minuta igre bolji bili Marcelo Alevaro iz Salvadora i Nizozemac Jean-Julien Rojer.

Na turniru u Torontu Hrvatska ima još jednog predstavnika. Naime, Mate Pavić se s Poljakom Hurbertom Hurkazcem plasirao u četvrtfinale parova.

Komentari (0)

Komentiraj

Ovaj članak još nema komentara
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
20. srpanj 2025 01:48