Petra Martić

MANAN VATSYAYANA Afp
NIJE IŠLO

Kraj za Petru Martić u Miamiju: Belgijka ju je pobijedila i u četvrtom međusobnom dvoboju

Naša tenisačica nije imala puno prilika za kvalitetniji rezultat, izgubila je u dva seta
Piše: HINAObjavljeno: 26. ožujak 2023. 10:55

Hrvatska tenisačica Petra Martić (WTA-41.) završila je u subotu nastup na teniskom WTA turniru u Miamiju gdje ju je u meču trećeg kola sa 6-4, 6-3 pobijedila Belgijanka Elise Mertens (WTA-39.).

U meču koji je trajao sat i 47 minuta Belgijanka je servirala devet aseva, a Martić dva. Hrvatska je tenisačica svoj servis izgubila pet puta, jednom u prvom setu i četiri puta u drugom, a suparnici ga je uzela samo dva puta.

Martić ne zna za pobjedu nad belgijskom tenisačicom koja ju je pobijedila u sva četiri međusobna ogleda do sada.

19. travanj 2024 03:48