CHRYSLENE CAILLAUD/PANORAMIC/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Chryslene Caillaud/panoramic/imago Sportfotodienst/profimedia
BIO JE TANKIH ŽIVACA

Senzacija u Monte Carlu, Đoković izgubio, Srbi u nevjerici: ‘Ovo mu se nije dogodilo nikada u karijeri‘

Zbog trenutka ludosti srpskog tenisača je izviždala okupljena publika na stadionu
Piše: Ivan AlaupovićObjavljeno: 13. travanj 2023. 20:07

U osmini finala Mastersa 1000 u Monte Carlu Lorenzo Musetti napravio je senzaciju izbacivši Novaka Đokovića rezultatom 4:6, 7:5, 6:4.

Srpski tenisač potpuno je izgubio kompas u drugom setu, izgubio je pet servis gemova u jednom setu. Musetti je napravio pet breakova protiv Đokovića u jednom setu, a na kraju osvojio set rezultatom 7:5. Popodnevni servis niti jednom tenisaču nije bio prednost posebice zbog jakog vjetra, ali valja napomenuti kako je Đoković čak osam puta izgubio svoj servis.

‘Ovo mu se nije dogodilo nikada u karijeri‘, napis je na srpskom Kuriru.

U jednom trenutku Đoković je potpuno "poludio". Razljutila ga je odluka sudaca.

Trenutak ludosti pogledajte OVDJE.

Đoković je pozvao suca da provjeri gdje je pala loptica, međutim sudac je ostao pri svojoj odluci. Naknadno je TV snimka pokazala da je Đoković bio u pravu, odnosno da je loptica doista bila izvan igrališta. No, svađa sa sucem oko te situacije trajala je više od minute, a Đokovića je zbog svađe izviždala publika u Monte Carlu.

28. travanj 2024 04:41