Austin Krajicek i Ivan Dodig

WALEED ZEIN Anadolu Agency Via Afp
NOVA TITULA

Veliko slavlje hrvatsko-američke kombinacije: Ivan Dodig nakon drame došao do naslova u Monte Carlu

Ivan Dodig i Austin Krajicek došli su do titule pobjedom protiv Romaina Arneodoa i Sama Weissborna
Piše: Ante ŠakićObjavljeno: 16. travanj 2023. 14:20

Hrvatski tenisač Ivan Dodig odličnim mečom osvojio je u paru s Amerikancem Austinom Krajicekom ATP turnir u Monte Carlu. Nakon tri odigrana seta Dodig i Krajicek svladali su u finalu Romaina Arneodoa i Sama Weissborna rezultatom 2:1 (6:0, 4:6, 14:12).

Nakon odličnog prvog seta u kojem su s tri break lopte ostavili protivnika bez osvojenog gema, Dodig i Krajicek u drugom setu nisu iskoristili četiri break-lopte, te su naposljetku oni izgubili servis.

U drami odlučujućeg trećeg seta pobijedio je hrvatsko-američki par s ukupnih 14:12, nakon dvije spašene meč lopte u tie-breaku. Dodigu je ovo ukupno 21 titula u parovima, ove godine druga.

23. travanj 2024 19:23