Novak Đoković
 REUTERS/Gonzalo Fuentes
KRENUO MASTERS

Piše: HinaObjavljeno: 13. studeni 2016. 18:45

Srpski tenisač Novak Đoković pobjednički je krenuo u obranu naslova na ATP "mastersu" u Londonu, on je u susretu 1. kola skupine "Ivan Lendl" svladao debitanta na ovom turniru, Austrijanca Dominica Thiema sa 6-7 (10), 6-0, 6-2.

Thiem je dobio prvi set nakon čak 69 minuta borbe iskoristivši sedmu set-loptu u "tie-breaku", ali Đoković je projurio kroz preostala dva seta za samo 53 minute ispustivši samo dva gema.

Kanađanin Miloš Raonić u susretu je 1. kola skupine "Ivan Lendl" na završnom ATP "mastersu" tenisača u Londonu svladao Francuza Gaela Monfilsa sa 6-3, 6-4.

02. svibanj 2024 04:30