Goran Mehkek / Hanza Media / Hanza Media
SKOK U PROŠLOST

TEORIJA ZAVJERE, PRAZNOVJERJE ILI? Karabatić i društvo, Kecman, a sada i Argentina: Je li hrvatskim tenisačima izmaknuo trofej zbog ovog prokletstva?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. studeni 2016. 00:20

Arena Zagreb nije se pokazala sretnim mjestom za hrvatske reprezentacije kada su u pitanju finalne utakmice.

Tenisači su bili na rubu velikog slavlja u najvećoj hrvatskoj dvorani, ali ostali su praznih ruku. Prije njih su slične sudbine doživjeli i rukometni reprezentativci na Svjetskom prvenstvu 2009. godine kada su u finalu poraženi od Francuske.

Osim toga, u Areni Zagreb igrao se i Final Four ABA lige, a finale je loše završilo za košarkaše Cibone. Ona Kecmanova trica 0,6 sekundi prije isteka vremena još će dugo boljeti zagrebačke košarkaške fanove.

Jedino se Mirko Filipović može pohvaliti da je slavio u finalu u Areni, osvojio je tu K-1 turnir 2013. godine.