Jedan od najboljih tenisača svijeta izgubio prednost, pa odbio igrati i tražio suca da prekine meč

‘Ako ne prekineš meč sada tražit ću pomoć liječnika. Evo, ozlijedio sam se‘
Piše: SNObjavljeno: 07. srpanj 2023. 07:44

Zanimljiv detalj dogodio se u meču 2. kola Wimbledona između Rusa Danila Medvedjeva i Francuza Adriana Mannarina.

Igrao se u četvrtak kasno navečer 3. set dvoboja kada je Mannarino pri rezultatu 6:3, 6:3, 4:2 za Medvedjeva vezao dva uzastopna gema i izjednačio na 4:4 u trećem setu. U tom trenutku je ruski tenisač, dakle nakon što je izgubio prednost breaka, prišao sucu i tražio prekid igre zbog mraka.

- Ako ne prekineš meč sada tražit ću pomoć liječnika. Evo, ozlijedio sam se, rekao je, Medvedjev, treći tenisač svijeta sucu, na što ga je ovaj pitao:

- Želiš pričati ili želiš liječnika?

- Ovisi hoće li meč biti prekinut ili neće..

Nedugo nakon spomenutog razgovora sudac je zaista prekinuo meč zbog slabe vidljivosti i on će biti nastavljen danas.

17. svibanj 2024 09:11