REUTERS/Edgar Su
DOKLE VIŠE?

ŠTO SE DOGAĐA S BIVŠIM NAJBOLJIM TENISAČEM SVIJETA!? Novi težak udarac za Novaka Đokovića: Srbin u Barceloni pokleknuo pred 140. tenisačem svijeta!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. travanj 2018. 19:51

Sve češće nam pristižu neočekivani rezultati s nastupa nekad najboljeg tenisača svijeta - Novaka Đokovića.

Nakon što je u Monte Carlu, poslije pobjede nad Bornom Ćorićem, ispao od Dominica Thiema, Đoković je novi poraz doživio u drugom kolu turnira u španjolskoj Barceloni.

Kobnim za srpskog tenisača ovoga puta se pokazao Slovak Martin Kližan koji je na uglednom turniru slavio sa 6:2, 1:6 i 6:3. Iz samog rezultata vidljivo je da je Novakova jedina svijetla točka u dvoboju sa 140. igračem svijeta bio drugi set kojeg je osvojio za 27. minuta igre.

Ostatak meča vjerojatno će pokušati čim prije zaboraviti...

Bio je ovo Đokovićev peti poraz u sezoni, a ujedno i peti u posljednjih sedam nastupa. Start ove sezone njegov je najgori otkako se počeo profesionalno baviti tenisom, barem ako gledamo prvih deset odigranih mečeva nakon kojih je ostvario polovičan uspjeh od pet pobjeda i pet poraza.

19. rujan 2024 21:03