27 ASOVA BILO JE PREVIŠE

Amerikanac napravio iznenađenje dana u Parizu i izbacio Rogera Federera!

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 05. studeni 2015. 20:47

U trećem kolu jakog ATP turnira u Parizu američki tenisač John Isner napravio je iznenađenje dana pobjedom protiv Rogera Federera 7-6(3), 3-6, 7-6(5).

Bila je to Isneru druga pobjeda protiv Federera u sedmom međusobnom meču, a obje je ostvario u dvorani.

Federer, treći nositelj turnira u Parizu, poražen je iako je realizirao jedinu break-loptu u meču sredinom drugog seta, dok je on sam spasio svih 6 break-prilika na svom početnom udarcu.

U meču koji je trajao dva sata i 16 minuta Isner je zabio 27 aseva i realizirao je svoju četvrtu meč-loptu. Protivnik Amerikancu u četvtrtfinalu bit će Španjolac David Ferrer koji je slavio protiv Bugarina Grigora Dimitrova sa 6-7(4), 6-1, 6-4. Isner i Ferrer međusobno su dosad igrali šest puta, a Španjolac je dominantan s pet pobjeda.