Borna Gojo

RANKO SUVAR/CROPIX Cropix
NIJE IŠLO

Kakva šteta! Hrvat izgubio u dramatičnom meču i ostao bez glavnog turnira na sjeveru Engleske

Borna Gojo nije uspio nadvladati njemačkog mu suparnika, 233. igrača svijeta, Daniela Masura.
Piše: Toma DragičevićObjavljeno: 13. lipanj 2022. 18:37

Borna Gojo (ATP-181) nije uspio izboriti mjesto u glavnom ždrijebu Challengera u Ilkleyju, predgrađu Bradforda na sjeveru Engleske. U posljednjem kolu kvalifikacija bolji od Splićanina bio je njemački tenisač Daniel Masur (ATP 233) koji je u dramatičnom meču upisao pobjedu 6:7 (6), 7:6 (5), 7:6 (1).

Iako su tijekom meča oba tenisača po dva puta oduzimala servise protivniku, sva tri seta otišla su u tie break, dok je Gojo najbolju šansu za pobjedu propustio nakon breaka u prvom gemu trećeg seta. Na 2:0 je pak propustio dvije break lopte, kod 4:2 spasio dvije, da bi izgubio servis za 4:4, i to nakon što je imao 40-15 u tom gemu. Tako je sve otišlo i u treći tie break u kojem je Nijemac poveo 5-0 i nije Borni dao priliku za preokret...

26. travanj 2024 11:07