Ana Konjuh
 NEAL WATERS/ZUMA PRESS/PROFIMEDIA Neal Waters/zuma Press/profimedia
IZGUBILA U TRI SETA

Kraj za Anu Konjuh u Nur Sultanu, Ruskinja je i u drugom međusobnom ogledu za nju bila prejaka

Hrvatska je tenisačica napravila čak sedam dvostrukih pogrešaka, a Ruskinja je imala 21 break-šansu
Piše: HINAObjavljeno: 29. rujan 2021. 16:46

Hrvatska tenisačica Ana Konjuh poražena je u srijedu u drugom kolu teniskog WTA turnira u Nur Sultanu, bolja od nje je nakon dva sata i 37 minuta sa 2-6, 7-6(4), 6-2 bila Ruskinja Anastasia Gasanova.

Prvi je set Konjuh lako dobila sa 62 nakon što je suparnici tri puta uzela servis a svoj izgubila jednom. U drugom setu koji je trajao sat i 19 minuta svaka je tenisačica po jednom izgubila svoj servis a set je odlučen u tie breaku. U trećem setu, Konjuh je odmah na početku izgubila svoj servis i Ruskinja je zadržala prednost do kraja.

Konjuh je servirala tri asa, a Gasanova dva, no hrvatska je tenisačica napravila sedam dvostrukih pogrešaka. Svaka je tenisačica po pet puta gubila svoj servis a Ruskinja je imala čak 21 priliku za break.

Ovo je bio drugi međusobni ogled Konjuh, koja je 77. tenisačica svijeta, i Gasanove, 160. na WTA ljestvici, i druga pobjeda ruske tenisačice.

15. travanj 2024 21:53