VALERY HACHE Afp
ŽUTA MINUTA

Novi šou ‘ludog Talijana‘: Potpuno izgubio živce zbog dosuđenog prijestupa, odmah je diskvalificiran!

Talijian se nakon prijestupa umjesto na igru koncentrirao na vrijeđanje linijskih sudaca...
Piše: Karlo MatijaševićObjavljeno: 21. travanj 2021. 18:46

Drugo kolo ATP 500 turnira u Barceloni, obilježio je novi show u režiji Fabija Fogninija protiv 147. igrača svijeta, Zapate Mirallesa kod rezultata 6-0, 4-4 za Španjolca.

Već sam početak dao je uvidjeti da ovo neće biti njegov dan. Nakon sto je izgubio prvi set sa 6:0, loše je krenuo i u nastavak i izgubio još 3 gema. Međutim, počeo se polako vraćati u meč. U drugom setu, Talijan se uozbiljio i poravnao na 3:3.

Nakon sto je napravio još jedan break, Fognini je imao priliku u potpunosti dovesti set pod svoju kontrolu. Umjesto vodstva od 5:3, uslijedio je potpuni raspad nakon dosuđenog prijestupa na servisu.

Nakon nekoliko pogrešaka došlo je do gubitka gema, a Talijian se umjesto na igru koncentrirao na vrijeđanje linijskih sudaca. Nije se smirio ni nakon opomene glavnog sudca, te je uslijedila diskvalifikacija.

Podsjećamo, Fognini je bio dikvalificiran i s US Opena 2017. godine.

25. travanj 2024 02:42