Screenshot: YouTube
GDJE JE LOPTICA?

Pogledajte nevjerojatni potez kojim je Đoković dokrajčio ozlijeđenog Čilića

Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 12. rujan 2015. 15:59

Pobjednički niz Marina Čilića na US Openu zaustavljen je u noći s petka na subotu, nakon što je branitelja prošlogodišnjeg naslova u polufinalnom meču svladao prvi tenisač svijeta Novak Đoković sa 6-0, 6-1, 6-2 za samo 85 minuta.

Od prvog trenutka najbolji hrvatski tenisač djelovao je usporeno, bilo da se radilo o kretanju po terenu, pokretima na servisu ili kada je trebalo reagirati na Đokovićeve početne udarce. Iako ničim nije dao naslutiti da ima problema s ozlijeđenim desnim gležnjem, čini se da je to limitiralo njegovu pokretljivost.

Priznao je to nakon meča Marin, ali i Đoković, koji je u trećem setu kod rezultata 4:2 silom prilika (loptica se odbila od mreže) još malo rastrčao ozlijeđenog Čilića nevjerojatnom skraćenom loptom. Pogledajte poen koji je oduševio gledatelje na US Openu, a Marina još više gurnuo u ponor teškog poraza.

23. rujan 2024 22:21