CLIVE BRUNSKILL Getty Images Via Afp
LUDI PRIZORI

VIDEO Nadrealne scene: Alcaraz pobjegao glavom bez obzira, ‘neočekivani‘ gosti uletjeli na teren i napravili kaos

Neki navijači počeli su se također skrivati pred ‘napadom‘, a potom je sudac Lahyani odlučio prekinuti meč
Piše: SNObjavljeno: 15. ožujak 2024. 06:45

Mlada Španjolska zvijezda Carlos Alcaraz plasirao se u polufinale Indian Wellsa nakon što je u dva seta bio bolji od Nijemca Alexandera Zvereva (6:3, 6:1).

Bila je to gotovo rutinska pobjeda za Alcaraza, ali obojica tenisača, kao i gledatelji na stadionu i pred malim ekranima mogli su svjedočiti nesvakidašnjim scenama u Kaliforniji.

Naime, tisuće pčela spustilo se na glavni stadion, a sudac je u tom trenutku bio primoran prekinuti meč. Nikome definitivno nije bilo svejedno, pogotovo Alcarazu koji je u jednom trenutku pobjegao s terena.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE

Neki navijači počeli su se također skrivati pred ‘napadom‘, a potom je sudac Lahyani poručio:

- Dame i gospodo, igra je prekinuta zbog invazije pčela.

Otprilike 45 minuta nakon prekida pčelar Lance Davis, koji nije nosio zaštitno odijelo, viđen je kako mirno usisava pčele sa spider-kamere.

Čitava odgoda u konačnici je trajala oko sat vremena.