SCREESNHOT Twitter
POGLEDAJTE SITUACIJU

VIDEO Neslavni ispad hrvatskog tenisača: Izgubio ključni poen, pa u naletu bijesa potezom začudio sve

Duga izmjena pripala je protivniku, a naš 22-godišnjak nije to najbolje prihvatio
Piše: SNObjavljeno: 11. studeni 2023. 16:08

Duje Ajduković u ranim jutarnjim satima igrao je protiv danskog tenisača Augusta Holmgrena i upisao 5:7, 6:3,6:7 poraz u četvrtini finala challengere turnira u japanskoj Matsuyami.

Osim neizvjesnosti do samog kraja, meč je obilježio ispad našeg tenisača, inače i 182. reketa svijeta (protivnik 392.). Ajduković je, naime, pri 5:5 rezultatu prvo seta izgubio živce nakon što je izgubio dugu izmjenu pri svom servisu, a istovremeno je Holmgren napravio break. U naletu bijesa, naš 22-godišnji tenisač bacio je reket izvan granice terena, a odletio je iza ograde. Zaradio je upozorenje, a ubrzo je uslijedio i 5:7 poraz u prvom setu.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE

Idući ogled Ajduković bi trebao odigrati već u ponedjeljak, kada kreće challengere u Kobeu. Prvi mu je protivnik ciparski reket Menelaos Efstathiou, 959. tenisač svijeta.

05. rujan 2024 14:03