KARIM JAAFAR AFP
POTOP BIVŠEG VATRENOG

U DVOBOJU LEGENDI ŠPANJOLSKA JE DEKLASIRALA HRVATSKU Težak poraz momčadi Marija Mandžukića u utakmici za naslov

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. siječanj 2020. 18:58

Finale katarskog nogometnog Kupa princa (Crown Prince Cup) nije dobro prošlo za bivšeg hrvatskog reprezentativca Marija Mandžukića. Njegov je Al Duhail teško poražen, rezultatom 0:4 od Al Sadda, momčadi koju s klupe predvodi negdašnja igračka legenda Barcelone, španjolac Xavi Hernandez.

Znao je prekaljeni vezista da mu se "ne isplati" sada napuštati Al Sadd, kad može uzeti još jedan trofej. nakon što je ljetos uzeo katarski Superkup.

Njegova je družina već do poluvremena imala tri pogotka viška, a dva je zgoditka nakon uvodnog gola Korejca Nama u petoj minuti zabio Baghdad Bounedjah, u 21. i 45. minuti. U nastavku se golom Afifa u 72. minuti sve razriješilo do kraja pa je tako Al Sadd osvojio njihov sedmi trofej pobjednika katarskog prinčevog kupa.

Inače, Mario Mandžukić je za poraženi Al Duhail odigrao svih 90 minuta.

02. svibanj 2024 02:52