Screenshot: Reddit
TRENUTAK INSPIRACIJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. siječanj 2020. 16:30

Bivši nogometaš zagrebačkog Dinama Alen Halilović zabio je prekrasan gol koji je njegovom Heerenveenu donio 2:1 pobjedu protiv Llagostere u prijateljskom susretu igranom u Geroni.

Hrvatski veznjak u igru je ušao u 60. minuti, kada se trener Heenerveena Johnny Jansen odlučio promijeniti cijelu momčad. Samo deset minuta kasnije prekrasno je pogodio za, pokazalo se, konačnih 2:1.

Igrač Milana na posudbi u redovima nizozemskog prvoligaša je opalio iskosa s desne strane vrha kaznenog prostora, a njegov odmjereni udarac odsjeo je u suprotnim rašljama.

Nakon 18 odigranih kola u nizozemskom prvenstvu Halilovićev Heerenveen inače zauzima osmo mjesto na ljestvici sa 28 bodova, a natjecanje u Eredivisie nastavljaju gostovanjem kod Feyenoorda 18. siječnja.

U dosadašnjem dijelu sezone Halilović je bez postignutog gola u 11 ligaških nastupa.

19. travanj 2024 14:34