screenshot goalsarena
STRAŠAN DRIBLER

Piše: HinaObjavljeno: 10. svibanj 2018. 00:20

Barcelona je nastavila u pozitivnom ritmu, i dalje ne znaju za prvenstveni poraz, a ostala su dva kola do kraja. U srijedu je na svojem Camp Nou stradao Villareal (5:1).

Već u 11. minuti mrežu gostiju načeo je Coutinho da bi pet minuta kasnije vodstvo povisio Paulinho. U smiraj prvog dijela u listu strijelaca upisao se i veličanstveni Lionel Messi. U nastavku je smanjio Sansone, ali onda je u 87. i trećoj minuti sudačke nadoknade raspoloženi Dembele s dva gola postavio konačni rezultat.

OVDJE POGLEDAJTE GOLOVE I POBJEDU BARCELONE

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je krenuo s klupe, a u igru je ušao u 65. minuti da bi genijalnim solo prodorom i odličnom asistencijom poslužio Belgijca.

Villareal je tako ostao na šestoj poziciji, koja vodi u Europsku ligu...