Screenshot: Reddit
ŠKOTSKO PRVENSTVO

Piše: HinaObjavljeno: 11. studeni 2018. 20:02

Aktualni škotski nogometni prvak Celtic preuzeo je vodstvo na ljestvici iako je u susretu 13. kola igranom u nedjelju na gostovanju kod Livingstona igrao samo 0-0.

Celtic, za kojega je Filip Benković igrao od 72. minute, sada ima 26 bodova, kao i drugoplasirani Hearts, ali je Celtic odigrao utakmicu manje.

U drugoj nedjeljnoj utakmici Rangers je na svom Ibroxu svladao Motherwell s visokih 7-1 uz dva gola donedavnog igrača Osijeka - Albanca Erosa Grezde koji je zabio šesti i sedmi gol svoje momčadi u 68., odnosno 75. minuti.

Nikola Katić je odigrao prvo poluvrijeme, dok Borna Barišić nije konkurirao za nastup u sastavu Rangersa koji je sada treći sa 24 boda i utakmicom manje.

19. travanj 2024 11:21