Screenshot: Daily Motion
TURSKA SUPERLIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. ožujak 2017. 15:09

U 23. kolu turskog nogometnog prvenstva Alanyaspor je poražen na gostovanju kod Istanbul Basaksehira s 2:1. Jedini gol za goste postigao je bivši dinamovac Junior Fernandes.

Basaksehir je vodio s 2:0 golovima Višće iz 38. i Pektemeka iz 50. minute, a Fernandes je smanjio na 2:1 u 57. minuti.

Nakon asistencije Akbabe s desne strane pucao je s nekih desetak metara i zatresao mrežu.

Bio mu je to već treći prvenstveni gol u četvrtom nastupu za Alanyaspor otkako je u siječnju napustio Dinamo.

Alanyasporu je to bio prvi poraz nakon dolaska Safeta Sušića na klupu i na ljestvici se nalaze na 14. mjestu s 25 osvojenih bodova.

Junior Fernandes GOAL HD - Basaksehir 2-1...

28. travanj 2024 15:20