Screenshot: Twitter
MLS LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. travanj 2019. 10:51

Sjajno je svoju američku avanturu započeo donedavni napadač Rijeke Heber.

On je u utakmici 8. kola MLS lige zabio i asistirao za 0:2 gostujuću pobjedu New York Cityja na gostovanjum kod DC Uniteda Waynea Rooneyja.

Prvo je u 35. minuti asistirao Mitriti za 1:0, da bi u 56. minuti sam poentirao lijepim udarcem ljevicom u svojoj trećoj utakmici u MLS ligi, a prvoj koju je započeo od prve minute.

Valja istaknuti kako je DC United vodeća momčad Istočne konferencije MLS lige, a kako je New York Cityju ovo bila prva pobjeda sezone.

Podsjećamo, brazilski napadač Rijeke nedavno je Rujevicu zamijenio New Yorkom u transferu teškom između 3 i 4 milijuna eura.

04. svibanj 2024 00:28