NASTUP ZA PAMĆENJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. svibanj 2019. 12:59

U devetom kolu kineske Super Lige Henan Jianye pobijedio je s 3:2 u gostima Hebei, a apsolutni junak utakmice bio je Franck Ohandza.

Bivši napadač Hajduka prvo je u već u 6. minuti zakucao loptu za vodstvo i to fenomenalnim neobranjivim udarcem.

Potom je izborio jedanaesterac kojeg je i sam realizirao za prednost od 2:1 u 44. minuti, da bi odličan nastup još dodatno začinio sjajnom asistencijom petom nakon koje je Bassogog zatresao mrežu u 66. minuti za konačni rezultat.

Klub 27-godišnjeg kamerunskog napadača trenutno zauzima osmu poziciju u prvenstvu.

Podsjetimo, popularni 'Frane Zolja' napustio je Bijele u veljači prošle godine kada je u transferu vrijednom 1,2 milijuna eura potpisao za Shenzhen FC iz kojeg pak samo godinu dana kasnije besplatno prelazi u Henan Jianye za koji je u sedam dosadašnjih nastupa upisao pet golova i dvije asistencije.

01. svibanj 2024 11:53