Screenshot: Youtube
POZDRAV S EUROPOM

VIDEO Grubo spuštanje za Srbe: Zvezda nije uspjela izbjeći veliku sramotu!

Nogometaši Crvene zvezde, srpski doprvaci, oprostili su se od europskih natjecanja u novoj sezoni već u sklopu 1. pretkola Europske lige. Bolji od njih bio je kazahstanski Kairat s ukupnih 4:1.
Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 09. srpanj 2015. 21:01

U prvom međusobnom ogledu igranom u Beogradu Kairat je slavio s 2:0, a sada je u uzvratu u Almatiju kazahstanski sastav dodatno potvrdio pobjedu i slavio s 2:1.

Golove za domaćine zabili su Islamkhan u 29. i Kuat u 47. minuti, a u 85. minuti je Savičević iz sumnjivo dosuđenog jedanaesterca uspio zabiti tek utješni gol za beogradski sastav.

Imala je Zvezda najbolju priliku na susretu prije vodećeg gola Kairata, ali je šut Stojanovića odsjeo na gredi. Gol Islamkhana goste je presjekao, a od tog šoka se nisu uspjeli oporaviti.

Kapetan Zvezde Predrag Rajković rekao je uoči susreta da će biti sramota ukoliko ispadnu od Kazahstanaca, što se na kraju i dogodilo.

18. svibanj 2024 06:43