youtube
PRVE MINUTE ZA 'HRVATSKOG MESSIJA'

U 51. minuti Valencia je ostala bez isključenoga Munir El Haddadija, a sedam minuta kasnije domaćini su poveli prekrasnim golom Mauricia Lemosa iz slobodnog udarca...
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. siječanj 2017. 23:47

U zadnjem susretu 20. kola Primere Las Palmas je kod kuće pobijedio Valenciju s 3-1, a za domaćine je debitirao hrvatski napadač Alen Halilović.

Gosti su poveli preko Santi Mine (21), a za Las Palmas je poravnao Jonathan Viera u 42. minuti. U 51. minuti Valencia je ostala bez isključenoga Munir El Haddadija, a sedam minuta kasnije domaćini su poveli prekrasnim golom Mauricia Lemosa iz slobodnog udarca. U 61. minuti Kevin-Prince Boateng diže na konačnih 3-1 za Otočane.

U 73. minuti je u igru za domaće ušao Alen Halilović i upisao prve minute za Las Palmas otkad je stigao u ovom zimskom prijelaznome roku iz HSV-a. U 77. minuti na teren je ušao i još jedan hrvatski napadač u dresu Las Palmasa Marko Livaja. Las Palmas je ostao 11. s 28 bodova, dok je Valencija 15. s 19 bodova.

All Goals HD - Las Palmas 3-1 Valencia - 30.01... by footballderby

19. svibanj 2024 08:02