CROPIX
PLANET HRVATSKA

Piše: HinaObjavljeno: 19. kolovoz 2018. 20:15

Nakon tri uzastopne pobjede belgijski prvak Club Brugge kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, je ispustio prve bodove ove sezone odigravši 1-1 na gostovanju kod Antwerpena

Brugge je otvorio sezonu s tri pobjede i razlikom pogodaka 9-2, međutim na Bosuil stadionu nije briljirao.

Gosti su poveli u 66. minuti golom Ruuda Vormera, a izjednačio je Faris Haroun šest minuta prije kraja utakmice.

Za Club Brugge je branio Karlo Letica, koji je kod gola Antwerpena loše reagirao i ispustio loptu pred protivničkiim napadačem. Cijeli susret je odradio i Matej Mitrović, dok Ivan Tomečak nije ulazio u igru.

Nakon četiri kola Lekina momčad se nalazi na drugom mjestu sa 10 bodova, dva boda manje od Anderlechta koji je upisao sve četiri pobjede.

20. travanj 2024 08:24