Screenshot
MAJSTOR S MORA

Piše: Dražen KuzmanićObjavljeno: 16. veljača 2018. 10:25

Ante Erceg je nastavio s odličnim igrama u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, a u jučerašnjem susretu uzvrata četvrtfinala Arabian Gulf Cupa, upisao je asistenciju, te zabio pobjednički pogodak za svoj Al Ahli Dubai u trijumfu 2:1 protiv Hatte.

Prvi dvoboj je još u prosincu Ercegova momčad u gostima dobila 3:0, a sada su samo potvrdili prolaz.

Erceg je asistirao Diopu za 1:0 u 50. minuti, pa je izjednačio Khameis tri minute nakon toga, da bi donedavni igrač Hajduka za 2:1 zabio u 83. minuti za prolazak u polufinale.

Donedavni krilni napadač Hajduka koji je za 1,5 eura nedavno prešao u Shabab Al Ahli Dubai, odlično je otvorio avanturu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima i već na kontu ima tri pogotka i dvije asistencije.

Pogledajte dva sjajna poteza majstora s mora.

25. travanj 2024 22:55