Reuters
ASISTIRAO: M. KOVAČIĆ

Tešku večer imao je Real na gostovanju kod Granade u 23. kolu Primere, ali sve je na kraju riješio fantastični Luka Modrić, apsolutni junak Madriđana ove nedjeljne večeri.
Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 07. veljača 2016. 23:25

Nogometaši Reala pobijedili su u 23. kolu Primere u gostima pretposljednju Granadu s 2:1, a pobjednički zgoditak zabio je Luka Modrić u 85. minuti.

Real je kod Granade poveo u 30. minuti golom Karima Benzeme, ali problemi su počeli u drugom dijelu kad je momčad Zinedinea Zidanea primila neoprezan gol kojem je kumovao upravo Luka Modrić, ali i sudac. Luka je izgubio loptu na sredini igrališta, ali mu je u toj situaciji zasmetao sudac koji ga je doslovno blokirao tijelom i omogućio kontru Granade.

Youssef El Arabi je zabio za 1:1, stadion je eksplodirao, a problemi Reala su počeli.

Nikako nisu Kraljevi uspijevali probiti tvrdu obranu domaćina, a onda se u 85. minuti ukazao hrvatski reprezentativac i sa dvadesetak metara sjajno pogodio lijeve rašlje. Asistirao mu je Mateo Kovačić kojeg je Zidane u igru ubacio u 78. minuti umjesto Isca.

Na ljestvici vodi Barcelona s 54 boda, Atletico ima 51, a Real 50 bodova.