screenshot
CR7 STIGAO DO REKORDNIH SEDAM

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. siječanj 2017. 09:10

Real je u uzvratnoj utakmici četvrtfinala španjolskog Kupa Kralja kod Celte odigrao 2:2 te tako nije uspio nadoknaditi 1:2 iz prve utakmica u Madridu, i ispao iz natjecanja.

Nakon susreta društvene mreže bruje najviše o situaciji iz 27. minute kada je kod rezultata 0:0 Cristiano Ronaldo prvo pogodio prečku (uz malu pomoć golmana) pa odbijenu loptu poslao u stativu.

Iskupio se Portugalac u 62. minuti kada je sjajnim slobodnjakom pogodio za tada 1:1, no internet, čini se, neće zaboraviti promašaje u prvom poluvremenu, koji bi možda okrenuli utakmicu u drugom smjeru...

"Ma, kako je promašio s tako male udaljenosti?!", "Stari Ronaldo ovo ne bi promašio niti zatvorenih očiju!", "Što se dogodilo s Ronaldom?!"Ovo je za njega bilo jaaako loše", samo su neke od reakcija...

Zanimljivo je kako je Cristiano Ronaldo ove sezone prečku ili stativu pogađao čak sedam puta, što je najviše u Ligama petice. Tako je CR7 očito planski sedam puta pogađao konstrukciju gola, a uz njega do te je brojke stigao i Kevin de Bruyne, dok su Džeko i Lewandowski na šest, a Messi, Neymar i Carrasco na pet.

02. svibanj 2024 12:29