REUTERS/Alessandro Garofalo
POVRATAK BROZOVIĆA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. listopad 2017. 23:23

Završena je posljednja utakmica 11. kola Serie A između Hellas Verone i milanskog Intera.

Inter je u gostima pobijedio 2:1, a drugi gol za 'nerazzurre' koji je presudio pobjednika zabio je Ivan Perišić u 67. minuti.

Inter je poveo golom Borje Valera u 36. minuti, a Giampaolo Pazzini poravnao je na 1:1 iz jedanaesterca u 59. minuti.

U 67. minuti Perišić je sjajno reagirao na jednu odbijenu loptu nakon izvođenja kornera i sjajnim, topovskim udarcem iz prve s ruba kaznenog prostora donio Interu vodstvo.

Hrvatski reprezentativac smjestio je loptu u gornji desni kut, a bio mu je to četvrti ovosezonski gol u Serie A.

U 74. minuti na travnjak je ušao Marcelo Brozović umjesto Antonija Candreve što je sjajna vijest za hrvatskog izbornika Zlatka Dalića. Podsjećamo, Brozović je zbog ozljede lista bio izvan pogona od utakmice protiv Finske na Rujevici.

S nova tri boda Inter se vratio na drugo mjesto ljestvice sa 29 bodova, dva manje od vodećeg Napolija, a jednim više od Juventusa i Lazija. Verona je u zoni ispadanja, 19. sa šest bodova.