REUTERS/Juan Medina / REUTERS
EFIKASNA BLAUGRANA

Piše: Toni RončevićObjavljeno: 27. siječanj 2017. 00:08

Barcelona je uvjerljivom domaćom pobjedom od 5:2 nad Real Sociedadom uplovila u polufinale španjolskog Kupa Kralja (ukupno 6:2).

Festival pogodaka za Barcelonu otvorio je Denis Suarez u 17. minuti pogotkom za 1:0, a s tim rezultatom odlazi se na predah.

Lionel Messi u 55. minuti iz 11-erca povećava na 2:0, a Real Sociedadu tračak nade pruža Juanmi golom u 62. minuti. No, već u sljedećem napadu Luis Suarez zabija za 3:1. Jose u 73. smanjuje na 3:2, a sjajnu večer Katalonaca zaključuju Arda Turan i Denis Suarez svojim drugim golom u 80. odnosno 82. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ušao je u igru u 66. minuti umjesto Javiera Mascherana.

Osim Barcelone, polufinale su izborili i Atletico Madrid, Celta Vigo te Alaves.

Barcelona 3-2 Real Sociedad -All Goals And... by replayvostfr

03. svibanj 2024 17:59