Screenshot
FRANE ZOLJA ODMAH PRORADIO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. travanj 2018. 11:13

Nedugo nakon debija Franck Ohandza upisao se u strijelce u kineskom prvenstvu, za svoj Shenzen poentirao je u porazu 1:2 na domaćem travnjaku u dvoboju sa Beijing Baxijem.

Ohandza je u svom stilu, iz okreta s dvadesetak metara prekrasno zabio za poravnanje 1:1 u 65. minuti, ali gosti su stigli do pobjede zgoditkom Nigerijca Viniciusa u 88. minuti. Desetak minuta prije Ohandza je u kaznenom prostoru izveo i atraktivne škarice, ali lopta je otišla preko gola.

Shenzen je nakon četiri kola kineske Jia lige na osmom mjestu s pet osvojenih bodova. Ohandzi je ovo 12. pogodak ove sezone nakon što je za Hajduk postigao 11 zgoditaka.