A RAZMIŠLJAO JE O PREKIDU KARIJERE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 06. ožujak 2019. 15:11

Bivši dinamovac Mario Budimir napokon je dočekao prvijenac za novi klub otkako je 28. siječnja ove godine prešao u iranski Persepolis.

Momčad Branka Ivankovića u 1. kolu azijske Lige prvaka ugostila je uzbekistanski Pakhtakor, a gosti su poveli već u petoj minuti pogotkom Marata Bikmajeva.

Hrvatski nogometaš koji je prije transfera iz Rudeša u Dinamo razmišljao čak i o prekidu karijere postigao je izjednačujući pogodak za, pokazalo se, konačnih 1:1 u 25. minuti susreta.

Primio je loptu u šesnaestercu, i majstorski iz srca kaznenog prostora pogodio suprotni kut. Budimiru je ovo prvi pogodak u pet nastupa za iranski klub.

28. travanj 2024 13:49