Screenshot: Youtube
LE CHAMPIONNAT

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. prosinac 2017. 10:33

U prvoj utakmici 16. kola francuskog nogometnog prvenstva Dijon je sinoć na svom terenu svladao Bordeaux sa 3-2 (1-2).

Bordeaux je dva puta vodio golovima Jonathana Cafua (13) i Malcoma (36), no Dijon je u prvom poluvremenu zadržao priključak pogotkom Yamberea (34), da bi u nastavku Jeannot (52) i Said (86) zabili za preokret.

Ova utakmica gotovo bi sigurno prošla ispod radara da u njoj nije postignut maestralan gol koji kandidira za jednog od naljepših u godini. Njegov autor je Malcolm koji je u 36. minuti donio Bordeauxu prednost 2:1. On je odapeo topovski s više od 35 metara, a njegov projektil odsjeo je od vratnice u mreži.

Zaista nevjerojatan gol Brazilca koji se isplati pogledati više puta.