Alessandro Sabattini/Getty Images
SERIE A

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. ožujak 2019. 16:33

Atalanta je u susretu 29. kola Serie A upisala 3:1 pobjedu na gostovanju kod Parme.

Iako su domaćini poveli pogotkom Gervinha u 8. minuti susreta, još u prvom poluvremenu goste je u igru vratio hrvatski veznjak Mario Pašalić (24'). Pašalić je do petog ovosezonskog pogotka stigao zahvaljujući sjajnom driblingu i hladnokrvnom finišu.

Mario je teren napustio u 54. minuti kada ga je zamijenio Josip Iličić.

Rezultat ovog dvoboja nije se mijenjao sve do 75. minute kada goste u vodstvo dovodi Duvan Zapata. Kolumbijski napadač uspio je do kraja susreta još jednom zatresti mrežu. Dogodilo se to u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada je postavio konačnih 3:1.

Nakon 29. odigranih kola. Atalanta je peta s 48 bodova, dok Parma drži 11. poziciju s 15 manje.

07. svibanj 2024 16:34