Screenshot: Youtube
MAJSTORSKI POTEZI

Alen Halilović odigrao je impresivnu utakmicu u dresu Sporting Gijona u sklopu 4. kola Primere u kojem je Sporting slavio s 3:2 na gostovanju kod Deportivo La Corune.
Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 20. rujan 2015. 21:03

Halilović je sudjelovao u dva od tri gola Sportinga, a zamijenjen je u 67. minuti. U osmoj je minuti sjajno petom pronašao Loru petom u akciji koja je prethodila golu, a 34. minuti je sam lijepo poslužio Menendeza koji je tada zabio svoj drugi gol na susretu.

Zanimljivo, svih pet golova postignuto je u prve 34 minute.

Na ligaškoj ljestvici Sporting trenutno drži peto mjesto s pet osvojenih bodova, dok je Deportivo jedno mjesto ispred s jednakim brojem bodova.

Podsjećamo, na početku aktualne sezone Barcelona je Halilovića poslala na posudbu u Sporting na kaljenje, a zasad se taj potez pokazuje sjajan za obje strane jer talentirani Hrvat dobiva puno veću minutažu i prostora da pokaže što zna.

06. svibanj 2024 01:29