Alex Grimm/Bongarts/Getty Images
11. KOLO BUNDESLIGE

Piše: HinaObjavljeno: 11. studeni 2018. 21:36

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ante Rebić bio je asistent za prvi pogodak Eintrachta iz Frankfurta koji je u posljednjem susretu 11. kola njemačkog prvenstva na svom terenu svladao Schalke 04 s 3:0 (0:0).

Rebić je u 61. minuti dodao loptu srpskom napadaču Luki Joviću koji je doveo Eintracht u vodstvo. Jović je u 73. minuti povisio na 2:0 da bi konačnih 3:0 postavio Haller u 80. minuti.

Rebić je odigrao svih 90 minuta za Eintracht koji je sada četvrti na ljestvici sa 20 bodova, koliko ima i peti Bayern, dok je Schalke 14. s 10 bodova.

Tin Jedvaj odigrao je prvo poluvrijeme za Bayer iz Leverkusena u 0:3 (0:1) porazu na gostovanju kod RB Leipziga. Golove za domaće postigli su Poulsen (27', 85') i Klostermann (68').

Bayer je 13. na ljestvici s 11 bodova, dok je RB Leipzig treći s 22 boda. Ispred su samo dvije Borussije, ona iz Dortmunda s 27 te ona iz Moenchengladbacha s 23.

07. svibanj 2024 13:43