Screenshot
ISPADANJE DIVOVA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. travanj 2019. 01:38

Juventus se oprostio od Lige prvaka. Bolji od talijanskog diva bili su igrači Ajaxa koji su u Torinu slavili s 2:1.

Plasman momčadi iz Amsterdama u polufinale ovog elitnog natjecanja je veliko iznenađenje i rijetki su oni koji su nizozemsku momčad očekivali u ovoj fazi nadmetanja najboljih europskih klubova. Ali... ako ćemo biti iskreni, mladi Ajaxovi talenti su prema prikazanom, ne samo u ovoj utakmici već i u onima protiv Reala, sasvim zasluženo dogurali do ove faze.

'Stara dama' dobro je otvorila ovaj susret i u 28. minuti povela golom Ronalda, no gosti su preokrenuli preko van de Beeka (34') i de Ligta (67'). Očajnički su igrači Juvea pokušavali spasiti stvar, a to nam najbolje pokazuje jedna situacije iz 90. minute susreta.

Jedan je ubačaj u tim trenucima pogodio Blinda u ruku, skočila je cijela klupa Juventusa, no sudac je nakon asistencije VAR-a pokazao da nema govora o jedanaestercu.

23. travanj 2024 11:19