youtube
SPORNI JEDANAESTERAC

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. rujan 2016. 15:01

U prvom dvoboju 8. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Hajduka odigrali 1-1 (1-0).

Inter i Hajduk su remizirali u Zaprešiću u uzbudljivoj utakmici u kojoj Splićani mogu više žaliti za pobjedom. Već u 5. minuti domaći su poveli nakon što je obrana Hajduka neoprezno ostavila samog Jakova Puljića kome sa osam-devet metara nije bilo teško zatresti mrežu. Unatoč velikoj nadmoći i nekoliko propuštenih prilika Splićani su izjednačili tek u 77. minuti kada je ubačaj Kožulja Fran Tudor glavom sproveo u mrežu.

Također valja izdvojiti i jednu spornu situaciju u 34. minuti utakmice kada je Čeliković potezao Bašića na dva metra od gola, a sudac Bruno Marić odlučio je kako to nije bilo dovoljno za najstrožu kaznu. Puno bure podiglo se nakon utakmice zbog ove situacije, a je li sudac bio u pravu, procijenite sami. POGLEDAJTE VIDEO!