REUTERS/Sergei Karpukhin
BRAZILSKI ŠOU U MOSKVI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. ožujak 2018. 20:06

Danas su u Moskvi na stadionu Lužnjiki prijateljski ogled odigrale reprezentacije Rusije i Brazila.

Visoka pobjeda od 3-0 pripala je gostima iz Južne Amerike, a to nikako nije dobra vijest za domaćine ovogodišnjeg Mundijala koji će se igrati od 14. lipnja do 15. srpnja.

Brazilci su pitanje pobjednika riješili u drugom poluvremenu. Mrežu Rusa prvi je načeo Miranda u 53. minuti. Iz penala je devet minuta kasnije povisio Coutinho, da bi ubrzo, preciznije u 66., za konačnih 3-0 zabio Paulinho.

Srećom po Ruse, ždrijeb ih je poštedio pa će tako na Svjetskom prvenstvu igrati u skupini s Urugvajem, Egiptom i Saudijskom Arabijom, no s ovakvom igrom bi i u takvom društvu mogli imati jako puno problema.

02. svibanj 2024 10:17